Xiaomi Teknik  Servisi

Xiaomi marka cep telefonlarınının şık ekran tasarımı ,fotoğraf kalitesi ile son zamanlarda ön plana çıkarken oldukça iyi performansla piayasada dikkat çeken marka olmaya devam ediyor.
Xiaomi marka cep telefonlarının beklenmedik kazalar sonucu karşılaşacağınız tamir ve onarımlarını 17 yıllık tecrübenin vermiş olduğu güvenle biz Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz. Xiaomi teknik servisi olarak bir çok problemle çözüm getiriyoruz. Arama konsolundan daha hızlı arama yapabilirsiniz. Xiaomi yetkili teknik servis kalitesinde alacağınız hizmetlerimiz 6 ay  garantilidir.

[Wcas-ara-form]

 

Xiaomi Teknik Servis Çalışmalarında Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

 1. Teknik servisimize gelen cihazınız sektörde tecrübe sahibi uzmanlarımız tarafından incelenir ve size ön bilgi verilir.
 2. Cihazdaki problem saptandıktan sonra fiyat bilgisi ve işlem süresi belirtilir.
 3. İşlemi onaylamanız halinde alışmalara başlanır ve teknik çalışmalar başlamış olur.
 4. İşlem tamamlandıktan sonra cihaz size verilir ve ön test yapmanız istenir. Yapılan çalışmalardan memnun kalmanız halinde işlem tamamlanmış olur.
 5. Çalışmalarımız garantilidir. İşemin tamamlanmasının ardından firmamız tarafından düzenlenmiş garanti belgesi alırsınız.

Xiaomi uzman teknisyenleri tarafından yapılan tamir ve onarım hizmetlerimiz;

Xiaomi ekran değişimi
Xiaomi şarj soket değişimi
Xiaomi pil değişimi
Xiaomi kulaklık değişimi
Xiaomi kamera değişimi
Yapılan işlemlerimiz tüm Xiaomi modelleri için geçerlidir.

Xiaomi marka cep telefonlarına yaptığımız işlemlerde özel hiç bir bilginiz silinmeden işlem tamamlanır. Yapılan tamir ve onarım sırasında da telefonunzun genel temizlik bakımını yine uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılır.
Aynı zamanda Kaya Gsm Bilişim Teknolojileri tarafından yapılan tüm işlemler 6 ay garanti kapsamı altındadır.

Xiaomi Parça Değişim Bilgisi

[tablo kimliği = 5 /]

Xiaomi Teknik Servis İşlemlerinin Mufassal Açıklaması

Xiaomi Parça Değişimi

#1 Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi servisimizde 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. Dokunmatik panelde bir problem varsa ekranın değişmesi gerekmektedir. Xiaomi ekran işlemi genellikle 15 dakikada tamamlanmaktadır. Xiaomi  iç ekran değişiminin ardından cihaz normal çalışma performansına geri dönecektir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekranı test etmeniz için size verilir. Ekranın herhangi bir alanında spesifik bir probleme karşılaşmazsanız ya da dokunmatik performansından memnun kalırsanız, işlem tamamlanmış olacaktır.

#2 Xiaomi Cam Değişimi

Xiaomi cam değişimi yapmak istiyorsanız uzman ekibimiz size kısa sürede yardımcı olabilir. Cihazınıza düşme ya da darbe sonucu zarar geldiyse cam değişimi yapmayı tercih edebilirsiniz.  Cam değişimi işlemi yapabilmemiz için iç ekranın sağlam olması gerekmektedir. İç ekran sağlam değilse LCD ekranın tamam değişmesi gerekebilir.  Xiaomi  ön cam değişimi ya da ekran değişimi hakkında detaylı bilgi akmak istiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz. Xiaomi cam fiyatı döviz kuruna bağlı olarak değişebilmektedir.

#3 Xiaomi Batarya Değişimi

Xiaomi batarya değişimi ihtiyacın doğmasına bir çok faktör etki etmektedir. Öncellikle her canlı ve nesnenin doğal bir ömrü olduğunu belirtmek gerekir. Pilinizin önceden belirlenmiş bir ömrü vardır. Pil ömrünüzün uzayıp yada kısalması size bağlıdır.  Xiaomi Prime bataryasının tükenmesine en çok sebebiyet veren yan sanayi şarj kullanımıdır. Kullanmış olduğunuz yan sanayi şarjlar gerek Xiaomi  bataryanızda gerekse sokette tahribat yaratmaktadır. Yan sanayi şarj dışında araç şarjı kullanmak da bataryanıza zarar vermektedir. Düzensiz şarj ve şarjda iken oyun oynamak diğer faktörlerden biridir. Xiaomi  batarya değişimi fiyatı hakkında ve değiştirilecek bataryanın kalitesi hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ya da whatsapptan mesaj yazabilirsiniz.

#4 Xiaomi  Kamera Değişimi

Xiaomi kamera değişimi genellikle düşme sonucu olur. Dikkatsiz bir anda telefonunuzun yere düşmesi sonucu kameraya zarar gelebilir. Bu tür darbeler sonucu gerek ön kamera gerekse arka kameranızda problemler olabilir. Xiaomi kamera değişimi yaparak bu problem aşılabilinmektedir. Kaya Gsm olarak sıklıkla karşılaştığımız durumlardan biri ise ekranın kemara lensinin olduğu bölümün zarar görmesi/kırılmasıdır. Bu durum Xiaomi  kullanıcıları tarafından pek önemsenmez fakat lensin kırılması sonucu bu yarıklardan içeri toz ve partiküller girmektedir. Bu toz, partiküller hatta terinizin kameraya temas etmesi kameranın bozulmasına sebebiyet vermektedir. Xiaomi  kamera değişimi Kadıköy’deki şubemizde 15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Xiaomi  kamera değişimi hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ekibimiz geçe geç saatlere kadar size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

xiaomi teknik servisi
Xiaomi Teknik Servisi

#5 Xiaomi Kasa Değişimi

Xiaomi kasa değişimi Kadıköy’deki şubemizde kısa süre içerisinde yapılmaktadır. 20 yıla yaklaşan iş tecrübemizle sizlere hizmet veriyor ve elbette çalışmalarımıza garanti veriyoruz. Xiaomi kasa değişimiyapılmasının sebebi genellikle düşme sonucu vuku bulan deformasyonlardır. Bu deformasyonlar sonucu Xiaomi  kasanızda yamulmalar meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlarda kasa değişimi mecburi olabilmektedir. Yamulan kasanın üzerinde ekran tam olarak oturamadığı için ekranın da kırılma olasılığı yüksektir. Bu tür olumsuz ve maliyetli durumlarla karşılaşmamız için Xiaomi  kasa değişimi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Xiaomi  kasa değişimi fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

#6 Xiaomi Kulak Soketi Değişimi

Xiaomi kulaklık soketi değişimi işlemi için Kadıköy’deki şubemizde 20 yıla yaklaşan tecrübemizle garantili hizmet vermekteyiz. Xiaomi  kulaklık soketi değişimi gerektiren durumlardan bir tanesi soketten içeri toz ve partiküllerin girmesidir. Bu partikküller uzman teknisyen tarafından değil de bizzat tarafınızca yabancı bir madde ile temizlenmesi kulaklık soketinin bozulmasına sebebiyet vermekte ve kullanılamaz hale getirmektedir. Servisimize gelen Xiaomi  cihazınızın kulaklık soketi tarafımızca incelenir ve temizlenme ile kurtarılıp kurtarılamayacağına bakılır.  Temizleme ile soket çalışmazsa tamir edilmesi ya da yenisinin  takılması gerekmektedir. Kulaklık soketinin arızalanmasının bir diğer sebebi de duşta müzik dinlemektir. Soketin çevresinde buhar nedeniyle su damlacıkları oluşmakta ve böylece cihazda oksitlenme olmaktadır. Bu tarz durumlarla karşılaştıysanız eğer Xiaomi  şarj soketi değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Xiaomi  şarj soketi değişimi fiyatı için ise bizimle iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

#7 Xiaomi  Şarj Soketi Değişimi

Xiaomi şarj soketi değişimi işlemini Kadıköy’deki şubemizde maksimum 30 dakikada yapıp teslim ediyoruz. Xiaomi şarj soketi değişimi servisimizde garantili olarak yapılır. Şarj soketi bozulmasının sebebi cihaz şarja takılırken orantısız kuvvet uygulanması ve cihazı şarjda çıkarırken nizami olarak çıkarılmamasıdır. Orijinal olmayan şarj cihazları da Xiaomi şarj soketi bozulmasına sebebiyet vermektedir. Şarj soketine yabancı bir cisimle müdahale edip içindeki patikülleri temizlemeye çalışmak da soketinizin bozulmasına sebebiyet verebilir. Xiaomi şarj soketi değişimi fiyatı almak için ekibimizle iletişime geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

#8 Xiaomi Sensör Değişimi

Xiaomi sensör değişimi gereken durumlarda bizimle iletişime geçebilir gerekli ayrıntıları ve onarım ya da sensör değişim fiyatı  alabilirsiniz. Bir arama yapıp telefonu kulağınıza götürdüğünüzde ekran kararmıyorsa sensörünüz bozulmuş demektir. Sensör bozulmasına sebebiyet veren en bariz durum telefonun o bölgesinin darbe almış olmasıdır. Sensör bölgesine gelen darbe sonucu sensör aparatında deformasyonlar oluşur. Bu sebeplerden dolayı Xiaomi sensör değişimi yapmak gerekebilir. Xiaomi sensör değişimi fiyatı için ► 0216 337 5353

#9 Xiaomi Home Tuşu Değişimi

Xiaomi home tuşu değişimi Kadıköy’deki şubemizde 15 dakika içerisinde yapılıp teslim edilir. Home Tuşu değişimi yapıldıktan sonra parmak izi okuyucusu çalışmaz. Her parmak izi okuyucu bir telefona özeldir. Bundan ötürü home tuşu değiştirmek parmak izi okuyucusunun çalışmasını sağlamaz; fakat Home Tuşu normal çalışma fonksiyonlarını yerine getirir. Xiaomi  home tuşu değişimi fiyatı için servisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Pazartesi-Cumartesi: 09:30—22:30
Pazar: 10:00—22:00

Kadıköy ,Hasanpaşa mahallesi kurbağalıdere caddesi no:76B -İstanbul

Hasanpaşa Polis Karakolu Karşısı ( Siyah Tabella – Kaya Gsm )

Tel: 0216 337 5353

Gsm: 0506 178 1875

Daha Fazla Bilgi İçin ► Xiaomi Teknik Servisi

Özet
Kadıköy Xiaomi Teknik Servis Merkezi
Makale Başlığı
Kadıköy Xiaomi Teknik Servis Merkezi
Açıklama
Kadıköy-Hasanpaşa bölgesinde bulunan teknik servisimiz 17 yıldır cep telefonu tamiri,cep telefon ekran değişimi yapmaktadır. Teknik servisimizde yapılan işlemler 6 ay garantilidir.
Yazar
Xiaomi Teknik Servisi
Yayıncı İsmi
Kaya Gsm
Yayıncı Logo

  • Kaya GSM diyor ki:

   merhaba
   xiaomi mi 5plus ekran değişimi fiyatı 249 tldir. İletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kadıköy’de bulunan şubemize gelip ekran ya da cam değişimi işlemi yaptırabilirsiniz. Ekran değişim işlemi maksimum 20 dakika sürmektedir

Bir cevap yazın

Kaya GSM - Acil Cep Tamiri
WhatsApp ile Gönder